سیاست خصوصی

مانیاد متعهد به احترام به حریم خصوصی آنلاین شما می باشد و نیاز شما را برای حفاظت و مدیریت مناسب هر گونه اطلاعات قابل شناسایی شخصی (اطلاعات شخصی) که با آن به اشتراک می گذارید تایید می‌نماید. حریم خصوصی شما برای مانیاد مهم است.

اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی به معنای هر گونه اطلاعاتی است که ممکن است برای شناسایی یک فرد استفاده شود شامل، ولی نه محدود به، یک نام و نام خانوادگی، یک نشانی خانه یا فیزیکی دیگر و یک نشانی ایمیل یا سایر اطلاعات تماس، چه در محل کار یا چه در خانه. به طور کلی، می توانید از وب سایت مانیاد دیدن کنید بدون اینکه به مانیاد بگویید که چه کسی هستید یا هر گونه اطلاعات شخصی درباره خود را فاش کنید.
مانیاد ممکن است که بعضی اطلاعات قابل شناسایی غیرشخصی را وقتی که از وب سایتش دیدن می کنید از قبیل، ولی نه محدود به، نوع مرورگر و نوع سیستم عامل که در حال استفاده هستید و نام دامنه ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی شما جمع آوری نماید.
مانیاد همچنین ممکن است که نشانی های پروتکل اینترنت (IP) (نشانی اینترنتی یک کامپیوتر) را برای آگاهی از دیدار شما دنبال کند، در حالی که اطلاعات شخصی شما کاملاً ناشناس باقی می ماند. دنبال کردن نشانی های IP می تواند اطلاعات مهمی را درباره بازدیدکنندگان سایتش به مانیاد بدهد. برای مثال، مانیاد می تواند بیاموزد که شما دارید از چه بخش های سایتش بازدید می کنید و چه مدتی می مانید.

استفاده از اطلاعات شخصی

مانیاد ممکن است که از اطلاعات شخصی استفاده کرده تا محتویات آنلاین خود را به شما ارایه نماید، بازخورد از شما دریافت کرده و به آن پاسخ دهد، درباره هر چیزی که ممکن است به مانیاد بفرستید با شما تماس بگیرد، رفتار شما را به منظور بهبود محصولات وب و موبایل خود تجزیه و تحلیل نماید و تلاش هایی را که کار وب سایتش را مختل می سازند مسدود کند. بعضی از افزونه های این وب سایت ممکن است که برخی داده های تجزیه و تحلیل را جمع آوری و خدمات تجزیه و تحلیل را فراهم نمایند.

اشتراک اطلاعات شخصی

مانیاد می کوشد تا از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی اشخاص ثالث غیرمجاز با استفاده از وسایل مناسب که آنها را محافظت می کنند جلوگیری نماید. با این حال، از آنجا که انتقال هر نوع داده از طریق اینترنت هرگز 100 درصد ایمن نیست، مانیاد نمی تواند هیچ تضمینی به شما بدهد و به شما اصرار می شود که هنگام افشای اطلاعات حساس محتاط باشید.

کوکی ها

برای بهسازی تجربه شما با این وب سایت، بعضی از صفحه هایش ممکن است که از کوکی ها استفاده کنند. کوکی ها پرونده های متنی هستند که در مرورگر کامپیوتر شما قرار می گیرند تا ترجیحات شما را ذخیره نمایند. کوکی ها، به خودی خود، نشانی ایمیل یا سایر اطلاعات قابل شناسایی شخصی شما را به مانیاد نمی گویند مگر آن که انتخاب کنید تا این اطلاعات را به وسیله، برای مثال، ارایه بازخورد و یا پیشنهاد یک پیوند، به مانیاد ارایه نمایید. به هر حال، وقتی که انتخاب کردید تا اطلاعات قابل شناسایی شخصی را به وب سایت دهید، این اطلاعات ممکن است که به داده های ذخیره شده در کوکی متصل گردند.

پیوندها

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای مختلف به وب سایت های دیگر باشد، و زمانی که شما از طریق این پیوندها از آن خارج می شوید، مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم خصوصی شما بر عهده وب سایت مقصد می باشد.

مالکیت معنوی

این وب سایت و همه محتویات آن مبتنی بر قوانین ایران و تحت مالکیت معنوی مانیاد می باشند. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در وب سایت های دیگر و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای در این وب سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. هیچ نام، علامت و نشان تجاری به منظور تبلیغات در این وب سایت وجود ندارد. موارد احتمالی فقط برای نشان دادن کالاها و خدمات مرتبط به مانیاد می باشند.

اطلاعات تماس

مانیاد ممکن است که این سیاست خصوصی را به طور مرتب بروز کند. به شما توصیه می شود که این مدرک را گهگاه مرور نمایید. اگر هر گونه توضیحات یا درخواست هایی دارید، لطفاً با استفاده از فرم تماس با ما با مانیاد تماس بگیرید.

کلمات کلیدی را وارد نمایید